návrhy zahrad

V zimním období se věnujeme převážně návrhům zahrad. Specializujeme se na menší rodinné zahrady.

K návrhu zahrady přistupujeme vždy  jako k vzájemnému dialogu mezi majitelem zahrady a námi. Návrh vytváříme s ohledem na přání a požadavky klienta a na podmínky panující na zahradě.

Po úvodní schůzce, specifikaci všech požadavků a proměření pozemku, vyhotovujeme základní náčrt designu v jedné či dvou variantách. Poté opět vše prodiskutujeme s majitelem. Po odsouhlasení pokračujeme vyhotovením hlavního výkresu, osazovacího plánu a seznamu všech rostlin. Součástí návrhu většinou bývá také 3D vizualizace či ručně kreslené pohledy a perspektiva.

Osazovací plán i hlavní výkres jsou provedeny tak, aby si majitel mohl zahradu realizovat také svépomocí. Příp. můžeme být nápomocni s dodávkou rostlin či další konzultací na místě.

Předtím než se rozhodnete pro návrh zahrady, doporučujeme Vám důkladně se zamyslet nad tím, co od své zahrady očekáváte, jaké máte rádi rostliny, barvy, kolik času zde budete trávit a s kým apod. Příp. si schovávejte obrázky zahrad, které Vás oslovují. To vše nám ulehčí postup při vytváření zahrady, ve které se budete cítit dobře.

Ceny za návrh zahrady jsou individuální (s přihlédnutím k velikosti pozemku, svažitosti a požadavkům klienta).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *